Каталог

Фірмовий інтернет-магазин VINZER
понеділок-недiля

з 10:00 до 21:00

Вази

Відфільтрувати
Загрузить еще
Ваза для квітів: прикраса для дому
 
Квіти — це особливий і гарний подарунок, який прикрашає приміщення. Мати вазу для букетів намагається кожна господиня, так як без неї складно уявити затишний будинок. Враховуючи, що складають букети з різних квітів, ваз також повинно бути декілька. Красива ваза для квітів іноді настільки привертає увагу, що інших декоративних елементів в приміщенні не потрібно. Звичайно, вибір вази — це відповідальний захід. Важливо враховувати власний смак і побажання, однак необхідно звертати увагу на інтер’єр, в якому будуть знаходитися вази. На які критерії варто орієнтуватися, роблячи вибір? Розглянемо нижче: 
•    матеріал.  Популярні дизайнерські ідеї рекомендують використовувати дерево, камінь, силікон. Вони доречно виглядають у сучасній стилістиці приміщень. Однак особливо мають попит скляні, керамічні, кришталеві вази. Перший варіант приваблює тим, що дозволяє підтримувати нормальний стан квітки. Так, у виробі з прозорого скла і кришталю можна помітити, наскільки чиста вода. Такі моделі завжди будуть виглядати стильно і доречно. Скляна ваза — це відповідна ємність для  однотонних букетів.  Якщо ви шанувальник букетів з ромашок або незабудок, то для них підійдуть вироби з кераміки. Вони передадуть найкраще витонченість і ніжність таких букетів. Придбати красиві вази з кераміки також радять, якщо дизайн приміщення — це етнічні мотиви. Багато споживачів поважають вази з металу — золота і срібла. У них граціозно і суворо виглядають гладіолуси або троянди. Вони доречно виглядають в класичному інтер’єрі. Флористи відзначають також актуальність оригінальних матеріалів: вулканіт, онікс, мармур, граніт, пісковик. Можна купити підлогову вазу з незвичайних матеріалів; 
•    форма. Це важлива характеристика, яку більшість споживачів ігнорують. Так, різні букети виглядають по-різному в різних вазах. Сучасний асортимент ваз пропонує вузькі і широкі, високі і низькі, округлі та інші вироби. Довгі й суворі стебла будуть виглядати занадто просто в невеликій вазі, а охайний букет «загубиться» у громіздкій вазі. Це обов’язково потрібно брати до уваги, якщо ви плануєте купити вазу для квітів. 
Звичайно,  іноді виникають такі ситуації: вам подарували букет, але немає відповідної вази. В такому випадку, можна провести експеримент  з іншими видами ємностей. Квіти оригінально виглядають в глечиках або навіть пляшках. Але іноді набагато зручніше придбати відповідну вазу, яка буде радувати око, і прикрашати будинок!