Каталог

Фірмовий інтернет-магазин VINZER
понеділок-недiля

з 10:00 до 21:00

Друшляки і сито

Відфільтрувати
Друшляки і сито: незамінні є!
 
 
Купити сито або друшляк хорошої якості — це важливий процес для господині! Без цих предметів арсенал кухонних аксесуарів вважають неповним: велика кількість маніпуляцій простіше зробити за допомогою цих пристосувань. Багато споживачів продовжують плутати ці предмети, припускаючи однакове використання. Однак це неправильно: вони відрізняються за основним призначенням.
Друшляки ідеально підходять для зливання зайвої рідини з готових страв або промивання фруктів і овочів під струменем води. Сито для борошна — це помічник у процесі приготування випічки. Також, якщо ви шанувальник пюре з овочів і фруктів, то тут також стане в нагоді цей виріб.
Необмеженим можна назвати  кількість місць, де можна купити друшляк (Київ, наприклад).  При цьому варто звертати увагу на спеціалізовані магазини посуду або кухонних пристосувань. Економити на таких аксесуарах не варто, інакше через неякісний матеріал вони швидко зіпсуються. Зупинимося на характеристиках виробів.
Вибір друшляків залежить від матеріалів: пластик, нержавіюча сталь, кераміка і багато інших. Багато споживачів  обов’язково враховують додаткові чинники: обсяг, наявність ручок, розмір отворів. Все це може мати значення пізніше, тому бажано не ігнорувати такі нюанси. Якщо вам складно визначитися і дозволяє фінансовий стан, можна придбати кілька пристосувань. Багатьох господинь цікавить оригінальний предмет — ложка-друшляк. Чим він приваблює? По-перше, його зручніше тримати, по-друге — не потрібно докладати додаткових зусиль при експлуатації. Мережа мультибрендових магазинів VINZER HOME пропонує якісні ложки-друшляки з міцного силікону. 
Варто відзначити, що позитивні відгуки завжди отримує друшляк з нержавійки: він прослужить тривалий період часу, не втрачаючи при цьому презентабельний вигляд. Вам буде зручно ним користуватися, особливо якщо ви періодично робите водяну баню. Хороший пластиковий друшляк, купити який ви зможете за оптимальною ціною, буде альтернативним варіантом. Його часто можна зустріти на сучасній кухні.
Ситечко може бути виготовлено з пластику, дерева (лише корпус) та нержавіючої сталі. Останній варіант — це найкраще поєднання ціни та якості. З його допомогою легко приготувати будь-який кондитерський виріб. Тому варто тримати таке пристосування під рукою. Досить зручний варіант — стакан для просіювання.  Це ємність, яка полегшує процес подачі страв на стіл. Якщо вам потрібно просіяти великий обсяг борошна, то він виручить набагато швидше. Кружка-сито — це ще одне його назва.
Звичайно, завжди можна підібрати інші види пристосувань серед кухонних аксесуарів. Однак, чим більше у вас функціональних предметів, тим частіше процес кулінарії приносить задоволення.