Каталог

понеділок-недiля

з 09:30 до 21:30

Обробні дошки

Відфільтрувати


Обробні дошки: допомога для господині

 

Купити обробну дошку планує будь-яка господиня, яка намагається зробити раціон своєї родини більш різноманітним. Без цього предмета важко порізати компоненти для страв, якісно обробити м’ясо або рибу, зробити бутерброди. Експерти радять не обмежуватися тільки одним виробом: бажано, щоб у наявності був набір обробних дощок для кухні — з дерева або інших матеріалів. Це набагато безпечніше, оскільки мова йде про гігієну і здоров’я cім’ї. 
Вибрати обробні дошки  — це складне завдання на сьогоднішній день. Так, різноманітність асортименту з одного боку тішить покупців, але з іншого — додає складнощів: на що орієнтуватися при виборі?  Варто розібратися більш детально.
На ринку кухонних пристосувань зустрічаються наступні види обробних дощок (їх розрізняють залежно від матеріалів):
• дерев’яні. Раніше такі пристосування користувалися попитом, однак і сьогодні їх із задоволенням використовують у господарстві. Дошка обробна дерев’яна відрізняється довговічністю, завдяки якості дерева. Так, із твердих порід виходять міцні кухонні дошки;
• пластмасові. Це найбільш доступні вироби, які приваблюють своєю різноманітністю форм і відтінків. Активний продаж обробних дощок з пластмаси пояснюється їх привабливим зовнішнім виглядом і простим доглядом.  
• скляні. Вони дуже гарні зовні, так як на таких виробах роблять малюнки. Однак з практичної точки зору такі дошки поступаються своїм конкурентам. В більшості міст країни можна придбати такі обробні дошки: Київ, Львів, Одеса, Харків і багато інших.
Виникають ситуації, коли людина шукає спеціальний виріб. Кулінарні рецепти можуть бути досить складними, тому важливо полегшити процес приготування за допомогою кухонних пристосувань. Так, наприклад, дошка для сиру виконує не тільки свою основну роль, але і замінює блюдо для подачі. Це означає, що ви економите на інших видах посуду, маючи повний комплект корисного приладдя.
Купити кухонну дошку дерев’яну, торцеву, з канавкою, отвором можна в спеціалізованих відділах торгового центру, магазинах або інтернет-магазинах. Обов’язково варто враховувати всі характеристики: матеріал, параметри, наявність спеціальних деталей (наприклад, якщо це кухонна дошка гастрономічна з отвором). 
Коли ви придбаєте відповідну дошку для нарізання і обробки продуктів, процес приготування буде проходити набагато швидше. У вас з’явиться час на інші побутові обов’язки і повсякденні справи.