Каталог

Фірмовий інтернет-магазин VINZER
понеділок-недiля

з 10:00 до 21:00

Відфільтрувати
Матеріал ручки
Кількість поверхонь різання/тертя

Тертки, шатківниці, подрібнювачі

Відфільтрувати

Терки і шинкування: допомога на кухні

Часто споживачі скептично відносяться до наявності терки або шинкування в комплекті кухонного посуду.  Так, більшість господинь вважають, що достатньо якісних ножів. Однак купити механічну тертку для овочів варто для того, щоб максимально прискорити процес приготування страв. Так, іноді нам необхідно прикрасити стіл стравами фігурної нарізки, що складно зробити звичайним ножем. Багатофункціональна терка впорається з таким завданням, що дозволить здивувати гостей.  
Цікавий факт: подібне пристосування придумали ще в шістнадцятому столітті для натирання сиру. Винахід з’явився завдяки французу Франсуа Бульє. А сьогодні терка і шинкування виконують велику кількість функцій. Приладдя  з цієї категорії можуть бути різним: універсальні, вузькоспеціалізовані. Вибираючи тертку або шатківницю для кухні, варто розібратися більш детально. Такі критерії можна назвати основними: 
•    розмір насічок. Вони можуть бути дрібними, середніми і великими. В залежності від того, які овочі або фрукти ви будете шинкувати. Якщо ви плануєте купити тертку для овочів, то варто враховувати ці характеристики;
•    форма ріжучої кромки буває двох видів — овальна і прямокутна;
•    кількість граней. Чим їх більше, тим функціональніше будуть механічні терки. 
Розрізняють різні види спеціалізованих пристосувань. Все залежить від того, які страви ви будете готувати. Так, зустрічаються:
•    терка для сиру. Її виготовляють з нержавіючої сталі. Вони можуть мати оригінальну форму (зовні вона нагадує смужку) або стандартну. Виготовляють їх з нержавіючої сталі, вони відрізняються безпечністю і зручністю використання. Це стійкі терки, які високо оцінять шанувальники італійської кухні. Якщо ви хочете пригостити друзів гарячими бутербродами, то така терка точно не буде зайвою на кухні; 
•    шинковка для овочів — це вірний помічник господині. Пристосування  приваблює своєю універсальністю. Завдяки гострому лезу, вона може нарізати не тільки овочі або фрукти, але і більшість інших продуктів. Покупка якісної терки в Києві — це придбання такого варіанту;
•    терка для цитрусових.  Зовні вона нагадує смужку з ручкою з пластмаси. Якщо вам потрібно легко зняти цедру лимона або апельсина, але при цьому не зачепити плід — це проста задача для виробу. 
Усі, хто захоплюється кулінарією, вибирають електричні і механічні терки. Перший тип робить будь-який процес приготування страви максимально швидким, завдяки великій кількості змінних насадок. Ритм сучасного життя прискорюється, тому з’являються нові способи підготовки святкової вечері або обіду. Більшості господинь зручно придбати набори терок, в які входять вироби для нарізки різних продуктів. Варто вивчити різні види продукції, щоб підібрати собі основний комплект. Стандартний набір терок, (ціна відрізняється демократичністю) зможе стати гарною підмогою для кулінарів- початківців. 
Широкий вибір терок і шинковок для різних продуктів сьогодні дозволяє готувати з задоволенням. З такими помічниками залишається час на спілкування з друзями та інші корисні заняття.