Каталог

понеділок-недiля

з 09:30 до 21:30

Підковдри

Відфільтрувати

 Підковдра: приємних і спокійних снів!

Гарна підковдра виконує одночасно декілька функцій: захист ковдри від забруднень і прикраса спального місця. Як правило, це виріб входить в стандартний комплект постільної білизни. Однак виникають ситуації, коли він не підходить за розмірами або з  будь-яких інших причин. В такому випадку можна купити підковдру окремо, орієнтуючись на власні смакові переваги.  На що варто звернути увагу, вибираючи виріб? Розглянемо більш докладно. 
Основну роль відіграє матеріал. Так, експерти радять віддавати перевагу натуральним тканинам: бавовни, льону, шовку. Вони мають характеристики, які найбільше відповідають здоровому способу життя. Так, шовк відмінно рятує в спекотну погоду, відрізняючись також зовнішньою  естетикою. Можна придбати такі гарні підковдри в Києві за оптимальною ціною. Бавовняні вироби привертають комбінацією практичності і натуральності. Купити підковдру (сатин, легкий батист) з бавовни — це найбільш вигідне рішення. Лляні речі також відносяться до практичного текстилю: навіть після великої кількості прань.  
Крім натуральних матеріалів, на ринку можна зустріти досить велику кількість синтетичних виробів. Вони привертають демократичною вартістю, але відштовхують низькою якістю. Сьогодні можна купити підковдри в інтернет-магазині з різних матеріалів. 
Ще один важливий фактор — розмір підковдри. Придбання «на око» призводить до того, що ковдра буквально «тоне» у величезному виробі. Щоб уникнути подібних ситуацій, необхідно уважно поміряти ковдру — висоту і ширину. Виходячи з параметрів, підковдру підбирають більше на 5-7 см. 
Колір виробу можна вибрати, орієнтуючись на відтінки, які переважають в спальній кімнаті. Надзвичайно ефектно виглядають яскраві або пастельні кольори. Для дитячої кімнати можна підібрати вироби з оригінальним малюнком. Цікаво виглядають підковдри й наволочки одного кольору, однак експерименти можуть бути також вдалими. Фахівці радять звертати увагу на якість сну. При проблемах зі сном найкраще допомагає білий колір. Мають значення також малюнки: чим менше візерунок, тим краще нервова система заспокоюється. Різні види виробів пропонує інтернет-магазин VINZER HOME. Текстильну продукцію представляють відомі європейські  бренди. Унікальну і якісну підковдру купити можна в нашій мережі магазинів. Завдяки зручному каталогу, ви зможете вибрати найбільш підходящі варіанти. Виникають ситуації, коли під’їхати і вивчити, модель в магазині немає часу: сучасний ритм життя вносить свої корективи в розклад. Але не варто впадати у відчай, достатньо просто замовити підковдру з доставкою. 
Багатьох споживачів також цікавлять спеціальні деталі. Так, не секрет, що заправляти ковдру в підковдру, мало хто вважає захоплюючим заняттям. Деяких набагато більше дратує те, що ковдра «визирає». В такому випадку можна звернути увагу на різні варіанти. Вдала ідея — це вибрати підковдру на блискавці.  Подібний варіант дозволяє легко і непомітно вкрити ковдрою, особливо якщо блискавка потайна. Сьогодні такі моделі мають попит, але багато споживачів продовжують віддавати перевагу більш традиційним підковдрам із гудзиками. З точки зору зручності, обидва вироби мають широкий отвір.  Тому знімати і надягати їх досить зручно. 
Варто відзначити, що будь-яка жінка дуже відповідально ставляться до вибору постільної білизни і приладдя. Тому підібрати підковдру — це важливий захід, який вимагає часу. Але якщо виріб ідеально підходить до інтер’єру спальної кімнати і характеризується практичністю — ви вибрали правильно!