Каталог

понеділок-недiля

з 09:30 до 21:30

Простирадла

Відфільтрувати
Простирадла: м’яко стелить, мяко спати!
 
До підбору постільної білизни більшість споживачів ставляться дуже відповідально. Так, простирадло також часто стає предметом ретельного відбору.  Пояснити хвилювання покупців дуже просто — комфортність сну залежить від багатьох причин. Якість постільної білизни займає не останнє місце. Гарні простирадла відрізняються високою якістю матеріалу, що саме для цього виробу важливо. Саме простирадло (якщо порівнювати з іншими предметами комплекту) «страждає» найбільше. Іноді виробу можна повернути товарний вигляд, однак частіше доводиться купувати нове простирадло. 
Вибирати простирадла необхідно, звертаючи увагу на ряд певних критеріїв: 
• матеріал виробу. Саме від цього фактору залежить міцність і якість цього елемента білизни. Так, серед найбільш поширених варіантів називають такі види: простирадло велюрове, махрове, бавовняне, бамбукове. Всі вони мають певні перевагами і недоліки. Споживачі віддають перевагу певному матеріалу, виходячи з попереднього досвіду. Бамбук відносять до екологічних матеріалів. Оскільки сучасні тренди направляють споживачів у бік турботи про власне здоров’я, то і вибір такого матеріалу обумовлений схожими причинами. У багатьох виникає дилема: бавовна або бамбук? Часто для простирадла використовують бавовну: цей матеріал вважають більш звичним.  Однак більшість фахівців агітує щодо бамбука: він гіпоалергенний, міцний і приємний до тіла. Ще один різновид використовуваних матеріалів — це велюр. Стосовно такого типу складу також у споживачів часто виникають питання. Велюрові простирадла в Києві можна придбати в більшості інтернет-магазинів. Ціна відрізняється демократичністю, якщо розмір виробу невеликий. Багато споживачів люблять цей матеріал за його особливість: охолоджувати влітку і зігрівати в холодний період. Ще один вид тканини, який використовують для виготовлення постільної білизни — сатин. Він приваблює оригінальними відтінками, гіпоалергійністю. Сатин легко прасувати, що полегшує домашній догляд за матеріалом. Якісні простирадла сатинові можна купити у нас — у мережі магазинів VINZER і VINZER HOME. В асортименті можна побачити найбільш стильні вироби від відомих європейських брендів. Споживачі зможуть оцінити якість продукції і підібрати найбільш підходящі комплекти. Якщо ви хочете вибрати відмінний подарунок, то пропонуємо купити гарне простирадло в інтернет-магазині VINZER HOME.  Всі варіанти та різні стильні новинки можна побачити в зручному каталозі. Щоб побачити більш докладні характеристики, варто скористатися необхідним типом фільтра: матеріал простирадла, колір, розміри. Так, ви підберете досить швидко найбільш прийнятну модель;
• розміри. Існують стандартні розміри виробу, проте варто підбирати, орієнтуючись на розміри ліжка або дивана. Існують різновиди виробів, наприклад, простирадло на резинці. Але вони більше підходять для ліжка, ніж дивана. Подібні простирадла купити в Києві за оптимальною вартістю;
• колір. Тут все залежить від ваших власних уподобань. Становище у простирадла можна назвати найбільш вигідним: його не видно під ковдрою і подушками. Тому вибір щодо відтінків досить широкий. Підійдуть і вироби з наявністю малюнків, особливо, якщо це варіант для дитячої кімнати. Купити простирадло (ціна приваблює оптимальною вартістю) можна у більшості інтернет-магазинів. 
Асортимент практично будь-якого відділу текстильної продукції включає велику кількість різних видів простирадла. Головне вибрати той варіант, який влаштує вас і кольором, матеріалом і розмірами!