Каталог

Фірмовий інтернет-магазин VINZER
понеділок-недiля

з 10:00 до 21:00

Про компанію

 

VINZER HOME — Створи свій будинок особливим! Цей слоган було вибрано не випадково, адже VINZER HOME — це унікальна і стильна продукція, що дає можливість створити у своєму будинку власний індивідуальний стиль.

6 причин для покупки в VINZER HOME:

1
Традиції якості

Продукція, представлена в магазинах VINZER HOME, має унікально високу якість. VINZER HOME дбає про здоров'я покупців, тому в процесі виробництва використовуються матеріали і технології, що відповідають найвищим стандартам безпеки і екологічності.

2
Особливий дизайн

VINZER HOME пропонує продукцію у відповідності з особливостями різних смаків: від стильного мінімалізму до модних новинок з яскравим інноваційним дизайном. VINZER HOME надихає і допомагає створити комфортний, оригінальний, фантастичний світ — особливий Будинок

3
Унікальний асортимент

VINZER HOME — це найкращі і, найголовніше, перевірені європейські бренди такі як VINZER,Granchio, Rein, ASA Collection, Leonardo, SAREV Textile, DUKA і багато інших. А також товари під власним ім'ям VINZER HOME, які відрізняються унікальним авторським дизайном і 100% натуральністю.

4
Унікальність і зручність

VINZER HOME — це зручні покупки як онлайн, так і вже полюбилися магазинахVINZER HOME і VINZER. Замовляйте в інтернеті — забирайте в магазині або навпаки! Ми створили максимально зручні умови для ваших покупок!

5
Сервісне та гарантійне обслуговування

VINZER HOME — мабуть, єдина компанія в Україні, яка пропонує гарантійне та післягарантійне обслуговування товару на базі власного сервісного центру. Продукція, придбана у VINZER HOME прослужить довгі роки!

6
Оперативний прийом та доставка замовлень

Замовити вподобаний товар Ви можете з понеділка по п'ятницю з 9-30 до 21.00. Також пропонуємо комфортну доставку. Кур'єр доставить обраний товар у зручний для Вас час за вказаною адресою!