Каталог

Фірмовий інтернет-магазин VINZER
понеділок-недiля

з 10:00 до 21:00

Скатертини, серветки

Відфільтрувати
Загрузить еще

 

Скатертину на стіл з серветками: подавати на стіл красиво! 

З чого починається  будь празник? Звичайно, з сервіровки столу: в такий день наші мами і бабусі виймали з шафи самі красиві скатертини. Можна з упевненістю зазначити, що обрамлення столу впливає на атмосферу заходу, настрій присутніх і навіть смак страв. Скатертини і серветки — це необхідний атрибут, як повсякденного застілля, так і свят.  Сьогодні придбати скатертину можна в будь-якому інтернет-магазині або спеціалізованому відділі торгового центру. Однак багато хто не знають, на що потрібно звернути увагу при пошуку вироби. 
Щоб купити скатертину на стіл, необхідно враховувати певні моменти. Так, розглядаючи виріб, подумайте: чи вписується запропонований варіант в інтерєр кухні? Так, якщо на скатертини нанесені малюнки, то в «суворий», класичний стиль вона не впишеться. Набагато доречніше буде виглядати однотонне полотно. У разі яскравих фарб можна сміливо експериментувати. Застеляти стіл скатертиною з оригінальними малюнками? Чому б і ні! 
Багатьох приваблює білий колір, який вважають по-справжньому святковим. Однак сучасні тенденції пропонують не зупинятися виключно на цьому відтінку. Цікаво виглядають різні зображення і насичені кольори. Особливо, якщо йде приготування до вечірки з друзями. Крім цього всі відзначають непрактичність білого кольору: за виробом треба особливо ретельно доглядати. Красу скатертин і серветок продемонструє матеріал. Так, від цього фактора залежить тривалість служби виробів. Чим якісніше матеріал, тим привабливіше скатертина буде виглядати. Виробники використовують такі натуральні види матеріалу: бавовна, льон, шовк. Який з перерахованих варіантів краще? Бавовна в поєднанні з просоченням з тефлону або акрилу дозволяє ставити на стіл гарячі страви. Вони залучають зручністю використання, так як не ковзають. Ще одне незаперечне достоїнство — відсутність плям від їжі. Однак повсякденні скатертини з бавовни з просоченням швидко втрачають властивості. Тому їх можна використовувати час від часу. Найбільш довговічний і вишуканий матеріал — це льон. Такі вироби виглядають дуже красиво і урочисто. Якщо ретельно доглядати за лляною скатертиною, вона буде служити досить тривалий період часу. Якщо підібрати в тон серветки (або вибрати навпаки контрастні), то стіл буде виглядати оригінально і нарядно.  Багато виробників випускають вироби з вишивкою, що робить їх ще більш дорогими і ефектними. Придбати якісні скатертини і серветки з льону варто, завдяки практичності: висока міцність матеріалу робить їх незамінними на кухні. Важливий факт — це екологічність  лляних виробів.  Якщо говорити про складнощі під час догляду, то це схильність до усадки. Прати такий матеріал досить складно. 
Рослинний шовк — це не настільки часто зустрічається матеріал , який може запропонувати магазин скатертин для столу. Але властивості цієї тканини роблять її дуже практичною. Так, матеріал добре вбирає вологу, і володіють гладкою поверхнею. Цей виріб може стати дорогим і вишуканим подарунком близьким друзям або батькам. 
Вибираючи матеріал, більшість ігнорує форму скатертини. Однак найчастіше це і призводить до невдалих покупок. Необхідно орієнтуватися на параметри столу. На круглому столі буде виглядати недоречно скатертину, призначена для прямокутного вироби.  Щоб уникнути подібних непорозумінь, варто провести заміри столу. Так, важливо, щоб виріб не звисало сильно, але і не було надто коротким. Якщо в плани входить підібрати скатертину для урочистих заходів, то підійде довжина до підлоги. 
Купити скатертина із серветками в нашому інтернет-магазині можна самих різних матеріалів і форм. VINZER HOME пропонує якісні і стильні вироби від авторитетних європейських виробників.  В каталозі сайту можна дізнатися всі необхідні характеристики. А якщо у вас немає часу  вибирати товар у мережі магазинів — скатертина та серветки можна замовити з доставкою додому.  Ви заощадите час, а ввечері вже можна буде накривати на стіл і чекати гостей. 
Варто відзначити, що важливо придбати скатертину на ліцензованому магазині. Купуючи вироби «з рук», ви ризикуєте застеляти підробку. Низька якість виробу можна побачити самостійно. Непридатний товар видає робота: опрацювання швів, відчуття синтетики. Якщо є можливість, то необхідно оглянути скатертину максимально ретельно. 
Святковий і повсякденний стіл завжди перетворить стильна і якісна скатертину.