Каталог

Фірмовий інтернет-магазин VINZER
понеділок-недiля

з 10:00 до 21:00

Свічки і свічники

Відфільтрувати
Загрузить еще

Свічники: більше світла і стилю в інтер’єрі

Іноді для оновлення інтер’єру необхідно кілька яскравих деталей. Так, прикрасять приміщення гарні свічники: вони привертають увагу і створюють затишну атмосферу. В асортименті будь-якого магазину можна знайти велику кількість цих виробів. Однак які з них підійдуть до вашого інтер’єру? 
Варто відзначити, що багато споживачів роблять помилку: вони спочатку купують свічки, а потім підбирають варіанти свічників. Експерти і дизайнери радять робити навпаки. Свічка згорить протягом певного часу, а свічник ви будете використовувати не один рік. Звичайно, для свічки потрібен свічник хорошої якості. На які критерії звернути увагу, вибираючи собі оригінальні вироби? Розглянемо докладно: 
•    призначення. Необхідно визначитися з роллю виробів. Якщо ви купуєте їх для освітлення приміщення, то підійдуть легкі і мобільні моделі. Дизайн підсвічника особливо враховується, якщо він буде перебувати в ролі декоративного елемента. Ці моменти необхідно обговорити перед покупкою. Виходячи з цієї характеристики, варто звернути увагу на матеріал. Декоративні свічники (Київ) користуються сьогодні великою популярністю;
•    матеріал свічників. Виготовляють їх з різних матеріалів: порцеляни, скла, кераміки, металу. Всі вони відрізняються рядом переваг. Так, кришталеві вироби чудово будуть виглядати на святковому столі. Якщо у вас є посуд з кришталю, такі свічники будуть гармоніювати з нею. Серед декоративних підсвічників зустрічаються вироби з цього матеріалу. Фарфор і кераміку вибирають переважно для виготовлення невеликих свічників. Вони підходять для вкорочених свічок. Якщо вас приваблюють великі свічники, то краще звернути увагу на інші матеріали. Великою популярністю користуються вироби для свічок зі скла. Вони виглядають ефектно практично в будь-якому інтер’єрі. Не вимагають особливого догляду, що дозволяє успішно займатися іншими побутовими справами. Якщо ви віддаєте перевагу класиці, то можна купити свічники в готичному стилі, ковані, настінні, бронзові. Вони виглядають суворо та елегантно, перетворюючи вигляд приміщення.
Багатьох приваблюють вінтажні речі. До такої категорії предметів часто відносять свічники. Так, можна купити підсвічник-канделябр: він буде доречно виглядати в класичному інтер’єрі. Це відмінний варіант подарунка для друзів, які люблять раритетні речі. 
Вибираючи свічники, обов’язково орієнтуйтеся на власні побажання. Тоді вам вечорами буде особливо комфортно і затишно!